top of page
foto-28.jpg

U Střelnice, Hradec Králové - Malšovice

83

3

pokoje

6 100 000 Kč

BYT 3+1

Zprostředkujeme vám prodej útulného bytu 3+1 v ulici U Střelnice v Hradci Králové. Jedná se o byt po kompletní nákladné rekonstrukci ve 4. nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu.


Jižně orientovaný byt o výměře 83,4 m² tvoří vstupní chodba, kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, koupelna a samostatná toaleta. Z obývacího pokoje je přístupný slunný balkon s markýzou s výhledem do Královéhradeckých lesů. Pro lepší orientaci přiložen půdorys. K bytu přísluší rovněž velký samostatný uzamykatelný sklep, která se nachází v suterénu domu. Kuchyňská linka na míru disponuje vestavěnými spotřebiči. Standard bytu tvoří nová plastová okna, dřevěné parkety, marmoleum a keramická dlažba, praktické úložné prostory a podomítková baterie v koupelně. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem. V domě je k dispozici také společná kolárna a kočárkárna. Parkovat lze na parkovišti před domem.


Nemovitost je situována v klidné a velmi oblíbené lokalitě. Nachází se v blízkosti Královéhradeckých lesů, které nabízejí odpočinkové a sportovní využití pro celou rodinu. V místě je plná občanská vybavenost - funguje zde například mateřská škola, základní škola, obchodní centrum Futurum, zdravotní středisko a další.


Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování vám zajistíme.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page