prodej-byt-3-1-73-m2-trida-karla-iv-hrad

Třída Karla IV., Hradec Králové

73

3

1

pokoje

koupelna

PRODÁNO

BYT 3+1

Zprostředkujeme vám prodej luxusní zrekonstruované bytové jednotky 3+1 v centru města Hradce Králové, třída Karla IV. 


Jeho dispozici o celkové užitné ploše 72,74 m² tvoří tři samostatné obytné pokoje, kuchyň, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a malá lodžie. Pro lepší orientaci přiložen půdorys. V případě potřeby je možnost demontovat příčku rozdělující pokoj od kuchyně a získat tak prostorné 3+kk.

 

Byt je po kompletní nákladné rekonstrukci. Kuchyň je vybavena novou nadstandardní kuchyňskou linkou na míru s kvalitními vestavěnými spotřebiči. Ve všech místnostech je položena nová podlaha a dlažba, zdivo disponuje sádrovou omítkou.

 

Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového bytového domu. V blízké době dům projde revitalizací (nová fasáda, rekonstrukce sklepů). Součástí nabídky je také zděný sklep umístěný v suterénu. Vnitroblok nabízí možnost relaxace či grilování na travnaté zahradě s udržovanou vzrostlou zelení.

 

Měsíční náklady na energie a služby činí cca 4.000,-Kč.


Tento byt může být díky svému stavu, ideální dispozici neprůchozích pokojů a umístění v centru města, výborná investiční příležitost. V současné době je pronajímán třemi zahraničními studenty za 25 000 Kč/měsíc. Nový majitel může koupí bytové jednotky převzít nájemní vztah, není to však podmínkou. V případě investice tak nemusíte hledat nové nájemníky a ihned generovat zisk ve výši 5%.

 

V okolí je plná občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost.


Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování této nemovitosti zajistíme.

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz