top of page
foto-3.jpg

Stěžírky

82

3

pokoje

6 190 000 Kč

BYT 3+1

Zprostředkujeme vám prodej bytu 3+1 pár minut od Hradce Králové ve Stěžírkách.

 

Jedná se o byt v 1. patře cihlového domu bez výtahu. Interiér o celkové ploše 82,1 m² tvoří vstupní chodba, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, ložnice, šatna, dětský pokoj, koupelna s vanou a samostatná toaleta. Z obývacího pokoje je přístupná prostorná slunná terasa o výměře 9 m². Obývací pokoj nabízí dostatek prostoru na odpočinkovou zónu i dětský koutek. Kuchyňská linka na míru je vybavena vestavěnými spotřebiči.


Byt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2021, při které došlo k výměně elektrických, odpadních i vodovodních rozvodů a instalaci sádrokartonových podhledů. Standard bytu tvoří praktické vestavěné úložné prostory v chodbě, vinylová podlaha v kombinaci s keramickou dlažbou a klimatizace v obývacím pokoji. Ohřev vody a vytápění je zajištěno centrálním plynovým kotlem.


K bytu dále přísluší 2 sklepní kóje o výměře 11 m². Přes terasu je přístup na zahrádku, kterou lze plně využívat například pro volnočasové aktivity s dětmi. Součástí nabídky je také garáž pod domem. Parkování dalšího automobilu je možné na bezplatném parkovišti před domem.


Nemovitost se nachází ve vesnici Stěžírky, která je součástí obce Stěžery, kde je plná občanská vybavenost a velmi dobrá dopravní dostupnost. Stěžírky jsou vzdáleny 13 minut jízdy autem od Hradce Králové.


Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page