Slunný byt 3+1, Štefánikova

Zprostředkujeme Vám prodej světlé bytové jednotky 3+1, v ulici Štefánikova, Hradec Králové - Moravské Předměstí. Dispozici o celkové užitné ploše 74 m² tvoří vstupní chodba, kuchyň, tři obytné pokoje, koupelna, samostatné WC. K bytu náleží také balkon (3,49m²) s příjemným výhledem. Pro lepší orientaci přiložen půdorys.
Slunný byt po částečné rekonstrukci se nachází v 8. NP panelového domu s prostorným výtahem. Dům prošel celkovou revitalizací, má nové stoupačky, zateplenou fasádu, zateplenou střechu a osazená plastová okna. Byt disponuje elektronickými předokeními venkovními roletami na dálkové ovládání s časovou automatikou.

Součástí nabídky je sklep (2,88m²) umístěný v suterénu domu. K dispozic je také zahrádka za domem. Možnost bezproblémového parkování v okolí domu.

Majitel v případě zájmu dále nabízí rekonstrukci bytového jádra za 260 000 Kč vč. kuchyňské linky bez spotřebičů. Součástí ceny rekonstrukce je např. moderní skleněný obklad, kuchyňská linka na míru, podomítkové WC či akrylátová vana. 

Doporučujeme osobní prohlídku. Financování této nemovitosti zajistíme.

Cena
3 190 000 Kč

Třída energetické náročnosti budovy G   

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz