prodej-byt-3-1-ulice-stefanikova-323-22-hradec-kralove-moravske-predmesti-foto-005-b65716-

Štefánikova, Hradec Králové

5 390 000 Kč

79

3

5

pokoje

m² balkon

BYT 3+1

Nabízíme vám ke koupi byt 3+1 s velkým potenciálem v ulici Štefánikova v Hradci Králové.

 

Jedná se o byt v původním stavu, který je umístěný v 8. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem. Interiér o celkové ploše 79 m² tvoří předsíň, dva samostatné obytné pokoje, obývací pokoj, kuchyň se spíží, komora, koupelna a samostatná toaleta. Z obývacího pokoje je přístupný prostorný zasklený balkon o výměře 5 m². K bytu přísluší také sklep s elektrickou přípojkou v suterénu domu. Možnost využívat kolárnu v domě.

 

V případě zájmu o rekonstrukci bytu Vám můžeme zprostředkovat stavební firmu, která se specializuje na přeměny bytového jádra. Díky původnímu stavu je byt vhodný k realizaci Vašich představ o bydlení. 


Nemovitost je situována ve velmi oblíbeném a vyhledávaném bytovém komplexu Moravské Předměstí v Hradci Králové. Lokalita nabízí jak rozsáhlou občanskou vybavenost, tak zázemí se vzrostlou zelení. V okruhu do 500 m od domu leží například supermarket, lékárna, základní a mateřská škola, restaurace nebo dětské hřiště. V místě je výborná dopravní dostupnost, v docházkové vzdálenosti se nachází zastávka MHD. Parkovat lze na veřejné komunikaci před domem.


Rádi vás nemovitostí provedeme na osobní prohlídce.

 

Financování nemovitosti zajistíme

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz