top of page
foto-6.jpg

Písečná, Hradec Králové

70

3

pokoje

4 250 000 Kč

BYT 3+1

Zprostředkujeme vám prodej útulného bytu 3+1 v ulici Písečná v Hradci Králové. Jedná se o byt v původním udržovaném stavu ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu.


Byt o výměře 70 m² tvoří vstupní chodba, kuchyň se spíží, obývací pokoj, ložnice, pokoj, koupelna a samostatná toaleta. Z obývacího pokoje je přístupný balkon o výměře 2,2 m². Pro lepší orientaci přiložen půdorys. K bytu přísluší rovněž dvě sklepní kóje o celkové výměře 7,5 m², které se nachází v suterénu domu. Standard bytu tvoří dřevěná okna, původní dřevěné parkety a linoleum. Vytápění je zajištěno dálkově. V domě je k dispozici také společná kolárna.


Díky původnímu stavu, je byt vhodný k realizaci vlastních představ o bydlení. Ve fotografiích naleznete i možnou variantu nové dispozice bytu. Parkovat lze na veřejné komunikaci u domu.


Nemovitost je situována v klidné a velmi oblíbené lokalitě. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost – funguje zde například mateřská i základní škola, poliklinika, pošta a Obchodní centrum Futurum. V místě je také výborná dopravní dostupnost, pár kroků od domu se nachází zastávka MHD.


Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování vám zajistíme.

01a. upravena.png

Bc. Marek Svoboda

jednatel společnosti

+420 777 346 813

svoboda@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page