top of page
foto-009-3.jpg

nám. 5. května, Hradec Králové

73

5 840 000 Kč

BYT 3+1

Zprostředkujeme vám prodej zrekonstruované bytové jednotky 3+1 v centru města Hradce Králové, náměstí 5. května. Jedná se o byt v 1. nadzemním podlaží cihlového domu.


Interiér o celkové užitné ploše 72,74 m2 tvoří tři samostatné obytné pokoje, kuchyň, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a malá lodžie orientovaná do vnitrobloku. Pro lepší orientaci přiložen půdorys. V případě potřeby je možnost demontovat příčku rozdělující pokoj od kuchyně a získat tak prostorné 3+kk. Byt je po kompletní nákladné rekonstrukci. Kuchyň je vybavena nadstandardní kuchyňskou linkou na míru s kvalitními vestavěnými spotřebiči. Všechny místnosti jsou vybaveny postelí, pracovním stolem s židlí a skříní. Součástí nabídky je také zděný sklep umístěný v suterénu. Klidný vnitroblok nabízí možnost relaxace či grilování.


Tento byt může být díky svému stavu, ideální dispozici neprůchozích pokojů a umístění v centru města, výborná investiční příležitost. V současné době je pronajímán celkem za 25 000 Kč/měsíc. Měsíční náklady na energie a služby činí cca 4.000,-Kč. Nový majitel může koupí bytové jednotky převzít nájemní vztah, není to však podmínkou. V případě investice tak nemusíte hledat nové nájemníky a ihned generovat zisk. V okolí je plná občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost.


Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování této nemovitosti zajistíme.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page