FOTO-11.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3

Na Kotli, Hradec Králové

72

3

pokoje

5 200 000 Kč

BYT 3+1

Nabízíme vám ke koupi družstevní byt 3+1 s lodžií a s velkým potenciálem v ulici Na Kotli, Hradec Králové. Jedná se o byt v 8. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem.

 

Interiér o ploše 72 m² tvoří vstupní chodba, kuchyň, tři prostorné samostatné pokoje, koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Velkou přidanou hodnotou bytu jsou neopakovatelné výhledy na město. Byt je po částečné rekonstrukci, při které byla provedena úprava koupelny a položeny nové podlahy. Díky stavu je byt vhodný k realizaci Vašich představ o bydlení. 


Součástí nabídky je také sklep v suterénu domu. Dům je po revitalizaci, kdy proběhlo zateplení domu, výměna plastových oken, vchodových dveří a stoupaček.


Nemovitost je situována v městské části Malšovice. Jedná se o atraktivní a vyhledávanou lokalitu pro bydlení. V místě je kompletní občanská vybavenost a perfektní dopravní dostupnost. V docházkové vzdálenosti se nachází například zastávka MHD, supermarkety, základní a mateřská škola. 


Doporučujeme osobní prohlídku.

 

Nemovitost lze zafinancovat hypotečním úvěrem, družstvo dovoluje zastavení podílu, můžete tedy tento byt použít k zástavě pro banku.

02a.jpg
03c.jpg

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz