FOTO-7.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3

Gočárova třída, Hradec Králové

82

3

pokoje

6 200 000 Kč

BYT 3+1

Nabízíme vám k prodeji velkoryse řešený byt 3+1 v centru Hradce Králové, ulice Gočárova třída, pouze minutu chůze od Masarykovo náměstí. Jedná se o byt v nejvyšším podlaží historické budovy bez výtahu. 


Dispozici o celkové ploše 82 m² tvoří vstupní chodba, obývací pokoj s jídelnou, kuchyň, ložnice, dětský pokoj, koupelna a samostatná toaleta. Pro lepší orientaci přiložen půdorys.


Obytný interiér bytu zútulňují masivní trámy či dřevěné parkety. Prostor příjemně prosvětluje množství klasických i střešních oken. Dostatek úložného prostoru poskytnou praktické vestavěné regály v chodbě. Vytápění a ohřev vody je zajištěn plynovým kotlem.


Činžovní dům Josefa Juliše z roku 1910 je vrcholným počinem architekta Bohumila Waigenta. Budova použitými prvky předčila svou dobu. Dominujícím prvkem celého objektu s puristickou fasádou a minimálními výrazovými prostředky je zaoblené nároží s vrcholem do běžného tamburu s žebrováním, které odpovídá geometrické moderně. 


V místě je plná občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost. Dobře dostupné místo se nachází pár minut chůze od zastávky MHD, s četnými spoji do všech koutů města. V blízkosti je situována také mateřská či základní škola, řada restaurací a obchodů. Volný čas lze trávit procházkami nebo sportovními aktivitami v nedaleko vzdálených Šimkových sadech.


Nemovitostí vás rádi provedeme na osobní prohlídce. S financováním vám pomůžeme.

02a.jpg
03c.jpg

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz