top of page
foto-031.jpg

Gagarinova, Hradec Králové

74

2

pokoje

18 000 Kč

BYT 3+1

Nabízíme vám pronájem nově zrekonstruovaného bytu 3+1 s balkonem v klidné lokalitě, v ulici Gagarinova, Hradec Králové. Jedná se o bytovou jednotku o podlahové ploše 70 m2, která je umístěna ve 3. nadzemním podlaží panelového domu bez výtahu.


Světlý interiér tvoří vstupní chodba, kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj, ložnice, pokoj, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a šatna. Z obývacího pokoje je přístupný balkon o výměře 2,68 m2. Součástí rozsáhlé kompletní rekonstrukce bytu se staly i rozvody. Elektřina, voda a odpady, jsou zcela nové. Nová nadstandardní kuchyňská linka na míru disponuje velkorysou pracovní deskou a kvalitními vestavěnými spotřebiči. K bytu přísluší také úložný prostor na chodbě a zděný sklep v přízemí domu.


Klidná lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost – zastávky MHD, obchod s potravinami, poliklinika, mateřská i základní škola a jiné. Lokalita rovněž nabízí dostatek zeleně, která vybízí k regeneraci či ke sportu. V místě je perfektní dopravní dostupnost, před domem lze bezplatně parkovat.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů. Cena nájemného je uvedena bez záloh na energie a služby, které činí cca 3.500 Kč. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21% DPH.


Doporučujeme osobní prohlídku.

11a_orez.png

Bc. Barbora Knotková

realitní asistentka

+420 774 233 801

knotkova@svobodapartneri.cz

bottom of page