top of page
foto-31.jpg

Divišova, Hradec Králové

95

3

pokoje

15 000 Kč

BYT 3+1

Nabízíme vám k pronájmu byt 3+1 v ulici Divišova v Hradci Králové. Bytová jednotka se nachází ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu.


Interiér o celkové ploše 95 m2 tvoří obytný pokoj, kuchyň, dva pokoje, koupelna s vanou, samostatná toaleta a chodba. Truhlářem na míru vyrobená kuchyňská linka disponuje elektrickým sporákem značky Mora, digestoří a spoustou úložného prostoru. Standardem bytu je nadále linoleum v celém bytě, dlažba v koupelně a na toaletě.


Byt se nachází v blízkosti historického centra města Hradce Králové. V docházkové vzdálenosti jsou Šimkovi sady, cyklistická stezka Pardubice - Kuks, Velké náměstí, hlavní nádraží, obchody s potravinami a jiné. Přímo před domem se nachází zastávka MHD.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši 25.000 Kč. Cena nájemného je uvedena bez záloh na energie a služby, které činí cca 4.000 Kč. Elektřina bude přepsána na nového nájemce, její záloha činí cca 1.500 Kč. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu.


Doporučujeme osobní prohlídku nemovitosti, která bude možná od 22. května 2023

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

bottom of page