prodej-byt-3-1-ulice-ceskoslovenske-arma
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3

ČSA, Hradec Králové

PRODÁNO

95

3

3

pokoje

m² balkon

BYT 3+1

Nabízíme ke koupi útulný byt 3+1 v historickém centru města Hradce Králové, ulice Československé armády.

 

Jedná se o zrekonstruovaný byt s balkonem ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu, který je jednou z raných realizací Josefa Gočára v Hradci Králové.


Interiér o celkové ploše 95 m² tvoří předsíň, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, dvě ložnice, technická místnost a koupelna s toaletou. 


Standard bytu zahrnuje lino, pod kterým jsou položeny masivní dřevěné parkety v obytných pokojích, dlažbu v koupelně a v předsíni. Koupelna disponuje sprchovým koutem, a je zde také příprava na rohovou vanu. Dále pak repasované vnitřní okenice a kompletně nové vnější okenice vytvořené od truhláře jako repliky původních. Z balkonu, orientovaného do vnitrobloku je neopakovatelný výhled na Bílou věž – historickou dominantu města Hradce Králové. K bytu přísluší prostorný zděný sklep v suterénu domu.

 

Byt je vhodnou investiční příležitostí, především díky neprůchozím pokojům a umístění je tento byt ideální k pronájmu například pro zahraniční studenty.


Nemovitost se nachází ve velmi atraktivní lokalitě, jen pár kroků od Velkého náměstí, Královéhradeckého nábřeží nebo Jižních teras. V blízkosti se nachází řada restaurací a obchodů. V místě je perfektní dopravní dostupnost.


Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování nemovitosti zajistíme.

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz