prodej-byt-3-1-ulice-ceskoslovenske-arma

ČSA, Hradec Králové

REZERVACE

95

3

3

pokoje

m² balkon

BYT 3+1

Nabízíme ke koupi útulný byt 3+1 v historickém centru města Hradce Králové, ulice Československé armády.

 

Jedná se o zrekonstruovaný byt s balkonem ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu, který je jednou z raných realizací Josefa Gočára v Hradci Králové.


Interiér o celkové ploše 95 m² tvoří předsíň, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, dvě ložnice, technická místnost a koupelna s toaletou. 


Standard bytu zahrnuje lino, pod kterým jsou položeny masivní dřevěné parkety v obytných pokojích, dlažbu v koupelně a v předsíni. Koupelna disponuje sprchovým koutem, a je zde také příprava na rohovou vanu. Dále pak repasované vnitřní okenice a kompletně nové vnější okenice vytvořené od truhláře jako repliky původních. Z balkonu, orientovaného do vnitrobloku je neopakovatelný výhled na Bílou věž – historickou dominantu města Hradce Králové. K bytu přísluší prostorný zděný sklep v suterénu domu.

 

Byt je vhodnou investiční příležitostí, především díky neprůchozím pokojům a umístění je tento byt ideální k pronájmu například pro zahraniční studenty.


Nemovitost se nachází ve velmi atraktivní lokalitě, jen pár kroků od Velkého náměstí, Královéhradeckého nábřeží nebo Jižních teras. V blízkosti se nachází řada restaurací a obchodů. V místě je perfektní dopravní dostupnost.


Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování nemovitosti zajistíme.

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz