FOTO-38.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3

Antonína Petrofa, Hradec Králové

59

2

pokoje

16 000 Kč

BYT 2+KK

Zprostředkujeme vám pronájem světlého bytu s předzahrádkou o dispozici 2+kk v ulici Antonína Petrofa v Hradci Králové.

 

Jedná se o bytovou jednotku o podlahové ploše 59,70 m² nacházející se v 1. nadzemním podlaží novostavby. Interiér disponuje obytnou místností s kuchyňským koutem, ložnicí, koupelnou s vanou, samostatnou toaleta a komorou v bytě. Truhlářem na míru vyrobená kuchyňská linka disponuje kvalitními vestavěnými spotřebiči.

 

Standard dále tvoří dlažba v koupelně a plovoucí podlaha v ostatních místnostech. Součástí nabídky je zahradní terasa se zahradním domkem na zahrádce o velikosti 104,65 m². K dispozici je také venkovní parkovací stání.

 

V okolí je výborná občanská vybavenost a perfektní dopravní dostupnost. V blízkosti se nachází obchodní centrum Futurum, supermarkety, mateřská a základní škola, sportovní středisko, cyklostezky, ale také báječná místa k relaxaci v přírodě, například pýcha Hradce Králové – městské lesy Hradec Králové.

 

Majitelé požadují vratnou kauci ve výši dvou plných měsíčních nájmů. Cena nájemného je uvedena bez měsíčních nákladů na služby a energie, které činní cca 3 000 Kč. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výše jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.

 

Doporučujeme osobní prohlídku.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz