top of page
prodej-byt-2-kk-ulice-zelena-hradec-kralove-kukleny-foto-014-3e6778.jpg

Zelená, Hradec Králové

57

2

pokoje

16 500 Kč

BYT 2+KK

Nabízíme vám k pronájmu moderně řešený byt 2+kk se slunným balkonem v uzavřeném resortu Viladům Kukleny v Hradci Králové. Jedná se o byt umístěný ve 2. nadzemním podlaží nízkoenergetické novostavby.


Interiér o celkové podlahové ploše 57 m² tvoří vstupní chodba, obytný pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, technická místnost a koupelna s vanou a toaletou. Z obytného pokoje je přístupný prostorný balkon o výměře 12 m² orientovaný na jihozápadní stranu. V letních dnech jej tak můžete využít na relax, posezení u grilu nebo na práci. Pro maximální úsporu prostoru bylo nad kuchyňským koutem vybudováno osvětlené spací patro.


Kuchyňská linka vytvořená na míru nabízí kvalitní vestavěné spotřebiče. V technické místnosti je umístěn elektrický bojler a je zde také prostor pro pračku a sušičku. Díky velkoformátovým oknům proudí do bytu dostatek přirozeného denního světla. Standard bytu dále tvoří podlahové elektrické vytápění, termostat v každé místnosti, lamino v obytných pokojích a dlažba v ostatních místnostech, venkovní žaluzie a praktické vestavěné úložné prostory. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. K bytu také přísluší sklad o výměře 3 m2 a vyhrazené parkovací stání – vjezd do areálu je zajištěn přes uzamykatelnou bránu na ovládání telefonem.


Lokalita nabízí skvělou dostupnost do centra města, výbornou občanskou vybavenost (pošta, lékař, sportovní areál, škola, školka, obchody, restaurace) a dopravní obslužnost v místě (MHD, vlak).


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez záloh na energie a služby, které činí cca 3.000 Kč. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21% DPH.


Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce.

11a_orez.png

Barbora Knotková

realitní asistentka

+420 774 233 801

knotkova@svobodapartneri.cz

bottom of page