FOTO-014.jpg

Zelená, Hradec Králové

69

2

12

pokoj

m² balkon

5 420 000 Kč

BYT 2+KK

Nabízíme ke koupi moderně řešený byt 2+kk se slunným balkonem v uzavřeném resortu Viladům Kukleny v Hradci Králové. Jedná se o byt umístěný ve 2. nadzemním podlaží nízkoenergetické novostavby. 

Interiér o celkové podlahové ploše 57 m² tvoří vstupní chodba, obytný pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, technická místnost a koupelna s vanou a toaletou. Z obytného pokoje je přístupný prostorný balkon o výměře 12 m² orientovaný na jihozápadní stranu. V letních dnech jej tak můžete využít na relax, posezení u grilu nebo na práci. Pro maximální úsporu prostoru bylo nad kuchyňským koutem vybudováno osvětlené spací patro

Kuchyňská linka vytvořená na míru nabízí kvalitní vestavěné spotřebiče. V technické místnosti je umístěn elektrický bojler a je zde také prostor pro pračku a sušičku. Díky velkoformátovým oknům proudí do bytu dostatek přirozeného denního světla. Standard bytu dále tvoří podlahové elektrické vytápění, termostat v každé místnosti, lamino v obytných pokojích a dlažba v ostatních místnostech, venkovní žaluzie a praktické vestavěné úložné prostory. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem.

 

K bytu také přísluší sklad o výměře 3 m² a vyhrazené parkovací stání. Vzhledem k použitým technologiím jsou provozní měsíční náklady bytu maximálně úsporné.

Dům byl vystavěn z cihel Porotherm 240 mm a zateplený polystyrenem. Balkon je obložen cementovláknitýmu deskami, podlahu tvoří terasová prkna.

Resort Viladům Kukleny nabízí komfortní a bezpečné bydlení. Resort je důmyslně zabezpečený – vjezd do areálu je zajištěn přes uzamykatelnou bránu na ovládání telefonem. 

Lokalita nabízí skvělou dostupnost do centra města, výbornou občanskou vybavenost (pošta, lékař, sportovní areál, škola, školka, obchody, restaurace) a dopravní obslužnost v místě (MHD, vlak).

Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování nemovitosti zajistíme.

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz