Zrekonstruovaný byt 2+kk, Hradecká

Zprostředkujeme vám pronájem bytu 2+kk o podlahové ploše 29,9 m², který se nachází ve 4. nadzemním podlaží ve zcela nově zrekonstruovaném projektu "U Kampusu".
Bytový dům se nachází ve velmi žádané lokalitě v ul. Hradecká. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Pěšky je to 5 min na Velké náměstí a stejně daleko je vzdálena Fakultní nemocnice HK. Univerzita Hradec Králové je pouze přes silnici. Zastávka MHD je vzdálena 100 m. Přímo v přízemí domu se také buduje studentské bistro s kavárnou, což určitě atraktivitu domu zvyšuje.
Kuchyň s obývacím pokojem je vybavena zcela novou kuchyňskou linkou s lednicí, varnou deskou, pračkou, mikrovlnou troubou pohovkou a jídelním stolem s židlemi. Ložnice je rovněž vybavená. Dále je v bytě zcela nová koupelna ve vyšším standardu. Okna bytu jsou od firmy VEKRA, plastová s trojsklem, která zaručují eliminaci hluku. Byt je také osazen bezpečnostními dveřmi třídy A pro ideální pocit bezpečí. Byt je dostupný okamžitě.


Majitel požaduje kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Nájem je uveden bez nákladů na energie, které činí cca 1.500 Kč.


Doporučujeme osobní prohlídku. 

PRONAJATO

Bc. Pavel Kapr

Realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz