top of page
FOTO-133.jpg

Třebechovická, Hradec Králové

65

2

pokoje

4 590 000 Kč

BYT 3+KK

Nabízíme vám ke koupi byt 2+kk po kompletní nákladné rekonstrukci v ulici Třebechovická v Hradci Králové.

 

Jedná se o byt o celkové podlahové ploše 65,8 m² umístěný v 1. patře panelového domu s výtahem.


Interiér bytu tvoří vstupní chodba, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Z ložnice je přístupný balkon orientovaný do ulice a z kuchyně zasklená lodžie. Pro lepší orientaci přiložen půdorys. Designová černá kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči. Obývací pokoj je decentně barem rozdělen na společenskou obývací část a jídelní část. 


Koupelna je vybavena sprchovým koutem s ruční i hlavovou sprchou, nadstandardní sanitou a bateriemi. Standard bytu dále tvoří praktická vestavěná skříň v předsíni. V obytných pokojích je položena plovoucí podlaha a v koupelně keramická dlažba. V případě potřeby lze pomocí jednoduché příčky změnit dispozici bytu na 3+kk. Pro konkrétní představu přiložen půdorys.


Součástí nabídky je také sklepní kóje v suterénu. I přes to, že je dům po kompletní nákladné revitalizace, může se fungující SVJ chlubit velkým disponibilním zůstatkem, bez úvěru. Možnost bezplatného parkování před domem.


Nemovitost se nachází ve vyhledávané lokalitě města Hradce Králové – na Slezském Předměstí. Lokalita nabízí rozsáhlou občanskou vybavenost. V místě je perfektní dopravní dostupnost, před domem se nachází zastávka MHD.


Rádi vás nemovitostí provedeme na osobní prohlídce. Financování vám pomůžeme vyřešit.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page