pronajem-byt-2-kk-52-5-m2-ulice-ticha-hradec-kralove-slezske-predmesti-foto-040-2243af-2.j
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

Tichá, Hradec Králové

47

2

pokoj

PRONAJATO

BYT 2+KK

Rádi bychom vám nabídli k pronájmu kompletně nově vybudovanou bytovou jednotku 2+kk v ulici Tichá, Hradec Králové – Slezské Předměstí.

 

Celkovou podlahovou plochu 47,4 m² tvoří kuchyň s obývacím pokojem, ložnice, koupelna a samostatná toaleta s vlastním umyvadlem. Koupelna disponuje vyhřívanou podlahou a sprchovým koutem s tropickým deštěm i ruční sprchou. Byt je vybaven novým kuchyňským koutem, rekuperací vzduchu a designovými interiérovými dveřmi značky SEPOS. V bytě je položena kvalitní odolná vinylová podlaha. Vytápění je zajištěno moderním konvektorovým radiátorem. Dále jsou zde připraveny rozvody k montáži AC jednotky na střechu.


Jednotka je umístěna v 2. nadzemním podlaží novostavby. Bytový dům má kvalitní zateplení jak zdiva, tak střechy, dále má osazená kvalitní plastová okna s trojsklem, která izolují teplo a zaručují eliminaci hluku. Díky použitým technologiím jsou měsíční náklady na energie maximálně úsporné.


Součástí nabídky je také možnost využití kolárny, oplocené zahrady za domem a bezplatného parkování.


Nemovitost se nachází v klidné městské části Slezské Předměstí. V okolí je výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost.


Majitel požaduje vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie, které činí cca 1.500,-Kč.


Doporučujeme osobní prohlídku.

02a.jpg
03c.jpg

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz