Byt 2+kk, Svatojánská

Nabízíme k pronájmu nadstandardní byt 2+kk s balkonem ve velmi oblíbené lokalitě, v ulici Svatojánská v Hradci Králové.

Jedná se o jednotku o celkové užitné ploše 55 m² umístěnou ve 4. nadzemním podlaží cihlového domu z roku 2015. Interiér tvoří předsíň, kuchyň s obývacím pokojem, ložnice a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Prostorný balkon (9 m²) přístupný z obývacího pokoje je orientován na jihovýchod a slunce si zde tak můžete užívat téměř po celý den. Pro lepší orientaci přiložen půdorys. Kuchyňská linka je vybavena špičkovými vestavěnými spotřebiči. Nemovitost je nabízena včetně veškerého vybavení tak, jak jej vidíte na fotografiích. K bytu přísluší také jedno venkovní parkovací stání.

Nemovitost se nachází ve vyhledávané a poklidné městské části Třebeš. V místě je výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost. V blízkosti se nachází supermarket, mateřská školka, základní škola, sportovní středisko, restaurace Duran, ale také báječná místa k relaxaci v přírodě.

Výhodou jsou nízké měsíční náklady na energie, které činí cca 3.000 Kč. Majitelé požadují vratnou kauci ve výši 
20.000,- Kč. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie a služby. Provize RK je ve výši jednoho čistého měsíčního nájmu + 21% DPH.

Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce.

Cena
15 000 Kč / měsíc

Bc. Pavel Kapr

Realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz