top of page
foto-44.jpg

Antonína Petrofa, Hradec Králové

6 890 000 Kč

63

2

87

pokoje

m² zahrada

BYT 2+KK

Zprostředkujeme vám prodej bytu 2+kk se zahrádkou v projektu Rezidence Na Plachtě ulice Antonína Petrofa, Hradec Králové. Jedná se o bytovou jednotku v přízemí cihlového domu s odděleným vchodem, zkolaudovaném v roce 2018.


Interiér o ploše 63,1 m² tvoří obytná místnost s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s vanou a dvěma umyvadly, samostatná toaleta, komora v bytě a chodba. Pro lepší orientaci přiložen půdorys. K bytu náleží zahrada o výměře 87 m², kde je umístěná terasa přístupná z obývacího pokoje a dále zahradní domek. Dále k bytu přísluší vlastní samostatná garáž, kterou lze s bytem propojit.


Standard bytu tvoří truhlářem na míru vyrobená kuchyňská linka vybavená kvalitními vestavěnými spotřebiči, plovoucí podlaha v kombinaci s keramickou dlažbou a venkovní žaluzie pro tepelný komfort v bytě. Nemovitost má nízké náklady na bydlení.


Nemovitost se nachází v oblíbené a poklidné městské části Nový Hradec Králové. V okolí je výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost. V blízkosti se nachází obchodní centrum Futurum, mateřská a základní škola, sportovní středisko, cyklostezky, ale také báječná místa k relaxaci v přírodě, například přírodní památka Na Plachtě.

 

S financováním bytu Vám rádi pomůžeme, v případě splnění podmínek České Spořitelny je u tohoto bytu možnost převzetí úvěru s úrokovou sazbou 1,99%.

 

Doporučujeme osobní prohlídku.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

bottom of page