Byt 2+kk, Rezidence Truhlářská

Rádi bychom vám nabídli ke koupi bytovou jednotku v novém bytovém projektu REZIDENCE TRUHLÁŘSKÁ, který je situován v perfektní lokalitě Hradce Králové, ulice Truhlářská.

Interiér bytu 2+kk o ploše 67, 4 m² je tvořen vstupní chodbou, kuchyní s obývacím pokojem, koupelna, samostatná toaleta a prostorný balkon o výměře 5, 3 m² , orientovaný na jihovýchod. K bytu náleží komora umístěná na patře. Možnost koupě i krytého či nekrytého parkovacího stání.

 Náš bytový architekt pro inspiraci vytvořil vizualizace s několika možnými variantami interiéru.

Byt je vhodný pro páry, jednotlivce nebo jako investice. Vzhledem k tomu, že se jedná o novostavbu, budou v bytě minimální náklady na provoz. Více naleznete také na www.rezidencetruhlarska.cz.

Nemovitost se nachází v klidné části města Hradce Králové. V místě je plná občanská vybavenost - do 7minut chůze se nachází tenisové kurty, mateřská, základní i střední škola, potraviny, MHD, pošta a poliklinika. V okolí je perfektní dopravní dostupnost. Na kole jste za 4 minuty u řeky Labe, kde se napojíte na cyklostezku, která spojuje Hradec Králové a Kuks.

Rádi vám sdělíme více informací na osobním setkání. Financování nemovitosti zajistíme.

info o ceně v RK

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz