top of page
foto-030.jpg

Puškinova, Hradec Králové

47

2

pokoje

13 800 Kč

BYT 2+KK

Zprostředkujeme vám pronájem bytové jednotky 2+kk v ulici Puškinova, Hradec Králové.

 

Jedná se o zrekonstruovaný byt ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu. Interiér o celkové ploše 47 m2 tvoří předsíň, kuchyň s obývacím pokojem, ložnice a koupelna se sprchovým koutem a s toaletou. Kuchyň disponuje kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči. Byt je nabízen vybavený. V bytě je instalován videotelefon. Okna ložnice jsou orientována do klidného vnitrobloku. Vytápění je zajištěno elektrickým přímotopem. Možnost pronájmu parkovacího stání ve vnitrobloku (600 Kč / měsíc).


Nemovitost se nachází ve vyhledávané lokalitě Pražské Předměstí. V místě je plná občanská vybavenost a perfektní dopravní dostupnost. Bytový dům se nachází v bezprostřední blízkosti OC Aupark a vlakového nádraží. V docházkové vzdálenosti se nachází park, obchody s potravinami, pekařství, zastávky MHD a jiné.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Nájemné je uvedeno bez nákladů na energie a služby, které činí cca 2.500 Kč měsíčně. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Byt je k dispozici od 1.1.2024. Doporučujeme osobní prohlídku.

11a_orez.png

Bc. Barbora Knotková

realitní asistentka

+420 774 233 801

knotkova@svobodapartneri.cz

bottom of page