top of page
foto-7.jpg

Palackého, Smiřice

55

2

pokoje

14 500 Kč

BYT 2+KK

Nabízíme vám k pronájmu krásné 2+kk v centru města Hradce Králové, ulice Průmyslová.

 

Jedná se o moderně řešený byt po nákladné rekonstrukci, který je umístěn ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu. Interiér o celkové výměře 55 m² tvoří prostorná vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, ložnice se šatnou a koupelna s toaletou. Z obytného pokoje je přístupný balkon. Kuchyňská linka s velkorysou pracovní plochou je vybavena kvalitními vestavěnými spotřebiči. Standard bytu dále tvoří praktické vestavěné úložné prostory. Dále k bytu náleží sklep v suterénu o výměře 12 m².


V okolí je plná občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost. V docházkové vzdálenosti se nachází kino, restaurace, zdravotní středisko, mateřská a základní škola, obchody s potravinami. Zastávka městské hromadné dopravy je vzdálena pouhých 200m.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši 20.000 Kč. Nájemné je uvedeno bez nákladů na energie, které činí cca 5000,-Kč. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH. Byt je k dispozici bez vyobrazeného vybavení a je k nastěhování od 1.6.2023.


Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce.

11a_orez.png

Barbora Knotková

realitní asistentka

+420 774 233 801

knotkova@svobodapartneri.cz

bottom of page