top of page
foto-2.jpg

Pražská třída, Hradec Králové

53

5 290 000 Kč

BYT 2+KK

Zprostředkujeme vám prodej jedinečné bytové jednotky 2+kk ve druhé etapě developerského projektu Cihlovka, která je situována na Pražské třídě v Kuklenách, městské části Hradce Králové.

 

Jedná se o unikátní projekt pasivního moderního rezidenčního bydlení, který aktivně pečuje o vaše zdraví a pohodlí.


Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží bytového domu s výtahem. Interiér o celkové ploše 53 m² tvoří zádveří, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna a samostatná toaleta. K bytu dále přísluší lodžie o celkové výměře 5,4 m2.


Pro výstavbu byly použity materiály s vysokým standardem od předních dodavatelů. Standard bytu tvoří automatické větrání s rekuperací tepla, podlahové teplovodní vytápění, podlahové chlazení, šetřiče vody, tepelné čerpadlo, dýhovaná podlaha a předokenní elektrické žaluzie, které plně zakrývají lodžii. Jednotka má osazená velkoformátová okna až na zem a fotovoltaické panely umístěné na střeše domu. Byt obsahuje prvky chytré domácnosti a je již ve standardu inteligentní, tzn. vše funguje automaticky. Dům disponuje také chytrým domovním zvonkem s funkcí detekce obličeje, zanechání vzkazu na záznamníku a další. Aby nedocházelo k přehřívání budovy, dbá se na kvalitní zateplení. Možnost využití společné kolárny v domě a zásilkovna boxu přímo u domu.


Celý areál se nese v industriálním duchu, neboť je zde ponechán tovární komín, který prošel rekonstrukcí.


Prostorný byt je vhodný pro vlastní bydlení nebo dokonce jako investice. Cihlovka šetří nejen přírodu, ale i peněženku, a vzhledem k použitým technologiím, budou provozní měsíční náklady na byt 2+kk maximálně úsporné. Více informací naleznete také na www.cihlovka.cz.


Kukleny projdou v budoucnu rozsáhlou revitalizací, dojde tak k zatraktivnění této části, včetně provizorního náměstí, které vznikne hned před domem. Lokalita nabízí skvělou dostupnost do centra města. Výborná občanská vybavenost (pošta, lékař, sportovní areál, škola, školka, obchody, restaurace) a dopravní obslužnost v místě (MHD, vlak).


Rádi Vám sdělíme více informací na osobní prohlídce. Financování Vám pomůžeme vyřešit.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page