Exkluzivní byt 2+kk v centru Poděbrad

Nabízíme Vám k prodeji luxusní byt v samém centru lázeňského města Poděbrady, ulice Dvořákova. 

Bytová jednotka o celkové podlahové ploše 70 m² byla navržena architektonickým studiem a prošla kompletní nákladnou rekonstrukcí. Její dispozici 2+kk tvoří vstupní chodba, prostorný obývací pokoj s kuchyní, ložnice, balkón, šatna, koupelna a samostatné WC.

 Veškeré použité materiály i vybavení jsou v nejvyšším standardu. Kuchyňská linka z masivu disponuje skrytou spíží a veškerými vestavěnými spotřebiči v čele s dvoukřídlou americkou lednicí. Dominantou linky je kamenná deska z africké žuly. Vysoký komfort bydlení zajišťuje instalované podlahové topení nejen v celém bytě, ale i ve sprchovém koutu. Stabilní teplotu během letních měsíců obstarají klimatizační jednotky. Dle nejmodernějšího trendu byly vybrány také skryté bezobložkové dveře v interiéru. V celém prostoru je osazen sádrokartonový podhled s pouzdry na závěsy. Podlahu tvoří jednoúrovňová italská dlažba.

Součástí naší nabídky je kompletní luxusní vybavení, které vidíte na fotografiích. Téměř veškerý nábytek byl vyroben na míru.

Vzhledem ke špičkovému standardu apartmánu a jeho lokaci se nabízí využití pro krátkodobý pronájem.

Rádi Vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování této bytové jednotky zařídíme. 

Cena
5 950 000 Kč


We offer for sale a luxurious apartment in Dvořákova street in the very centre of spa town Poděbrady.
The apartment of a total floor area 70 square meters had been designed by an architectonical studio and had undergone a costly reconstruction. It's 2+kk consists an entrance hall, spacious living room including kitchen, bedroom, balcony, dressing room, bathroom and separated toilet.
All materials and equipment used are of the highest standard. The kitchen cabinets made of solid wood has a hidden pantry and all built-in appliances, with a double-winged American refrigerator.
The dominant feature of the kitchen counter is a stone slab of African granite. High comfort of living is ensured by installed floor heating not only in the whole apartment, but also in the shower. Air-conditioning units provide a stable temperature during the summer months. According to the latest trend, concealed frameless doors in the interior were selected.
The entire space is fitted with plasterboard suspended ceiling with cases for curtains. The floor consists of one-level Italian floor tiling.
Our offer includes complete luxury equipment, which you can see in the photos. Almost all furniture was custom made.
Due to the top standard of the apartment and its location, it is suitable for short-term rental.
We will be happy to show you the property on a personal tour.
We will arrange the financing of this property.

Ing.Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz