pronajem-byt-2-kk-okruzni-703-10-hradec-kralove-foto-68-471cc7-2.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

Okružní, Hradec Králové

53

2

pokoje

13 000 Kč

BYT 2+KK

Nabízíme vám k pronájmu byt 2+kk o velikosti 53 m² v ulici Okružní v Hradci Králové. Bytová jednotka se nachází ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu.


Interiér tvoří obytná místnost s kuchyňskou linkou, pokoj, koupelna s masážním sprchovým koutem a s toaletou a vstupní chodba. Kuchyň a koupelna disponuje podlahovým vytápěním. K dispozici je praktická vestavěná skříň v chodbě a v koupelně. V celém bytě je laminátová podlaha nebo dlažba. Využít lze také prostornou zahradu ve vnitrobloku. 


Nemovitost se nachází v lokalitě s plnou občanskou vybaveností a perfektní dopravní dostupností. V docházkové vzdálenosti jsou jesle, mateřská i základní škola, supermarkety, pošta a centrum města. K odpočinku v přírodě můžete využít Šimkovy sady vzdálené 100 m od domu.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Nájemné je uvedeno bez nákladů na vodu, její záloha činí 500,-Kč za osobu. Elektřina a plyn bude přepsána na nového nájemce, jejich předpokládaná výše zálohy činí 2.000,- Kč. Dále je vyžadována odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Doporučujeme osobní prohlídku bytu.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz