top of page
foto-14.jpg

Okružní, Hradec Králové

54

2

pokoje

12 000 Kč

BYT 2+KK

Nabízíme vám k pronájmu byt 2+kk v širším centru Hradce Králové, ulice Okružní.

 

Bytová jednotka po právě dokončené kompletní rekonstrukci se nachází ve 2. patře cihlového domu bez výtahu.


Interiér o ploše 54 m2 tvoří obývací pokoj s oddělenou kuchyní, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba. Kuchyň je vybavena myčkou, sporákem s troubou, digestoří a lednicí. Standard bytu tvoří akustická plastová okna s dvojsklem, plovoucí podlaha v kombinaci s keramickou dlažbou. Vytápění a ohřev vody je zajištěn plynovým kotlem. Možnost využití zděného sklepa a prostorné zahrady ve vnitrobloku.


Nemovitost se nachází v lokalitě s plnou občanskou vybaveností a perfektní dopravní dostupností, zastávka MHD je vzdálena pár kroků od domu. V docházkové vzdálenosti jsou dále jesle, mateřská i základní škola, supermarkety, pošta a historické centrum města. K odpočinku v přírodě lze navštívit Šimkovy sady vzdálené 100 m od domu.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Nájemné je uvedeno bez nákladů na energie a služby - záloha na vodu činí 500,-Kč za osobu. Elektřina a plyn bude přepsán na nového nájemce, jejich předpokládaná výše zálohy činí 3.000,- Kč. Dále je požadována odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Doporučujeme osobní prohlídku bytu.

11a_orez.png

Bc. Barbora Knotková

realitní asistentka

+420 774 233 801

knotkova@svobodapartneri.cz

bottom of page