top of page
dsc00459-kopie.jpg

Ohrazenice

46

4 320 000 Kč

BYT 2+KK

Zprostředkujeme vám prodej bytové jednotky 2+kk v novostavbě v Ohrazenicích, ulice Hradišťská.


Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží cihlového bytového domu, kde jsou pouze 4 jednotky.


Interiér o celkové podlahové ploše 46,25 m2 tvoří vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Z obývacího pokoje je přístupná prostorná terasa orientovaná na jih a z ložnice přístupná terasa orientovaná na sever. Součástí nabídky je také sklad a vyhrazené parkovací stání před domem.


Standard bytu tvoří dlažba v chodbě a koupelně v kombinaci s vinylem v pokoji, podlahové elektrické vytápění s termostatem v každé místnosti, což umožňuje individuální regulaci teploty. Díky velkoformátovým oknům proudí do bytu dostatek přirozeného světla. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Internetové připojení optickým kabelem od firmy SPcom.


Pro výstavbu domu byly použity cihly Porotherm 240 mm a pro zateplení polystyren (stěny 160 mm, střeha 320 mm). Jedná se o stavbu energetické třídy B a provozní náklady budou tak u tohoto ateliéru minimální.


Nemovitost se nachází v Ohrazenicích – městské části Pardubic. Lokalita nabízí základní občanskou vybavenost. V místě se nachází mateřská i základní škola, obchod se smíšeným zbožím a v docházkové vzdálenosti jsou pak i hypermarkety Globus či Albert. Funguje zde i praktický, zubní či dětský lékař a lékárna.


Ohrazenice nabízí skvělou dopravní dostupnost – několikrát za hodinu spojení pardubických autobusových linek č. 13 a 17. Železniční trať Pardubice – Hradec Králové prochází po okraji obce, a na místní zastávce Pardubice-Semtín, staví všechny osobní vlaky v obou směrech.


Rádi Vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování zajistíme.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page