pronajem-byt-2-kk-odlehla-1781-2a-hradec-kralove-prazske-predmesti-foto-4-14e745-3.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

Odlehlá, Hradec Králové

PRONAJATO

56

2

42

pokoje

m² terasa

BYT 2+KK

Nabízíme vám k pronájmu světlý byt 2+kk po kolaudaci ve Farářství v Hradci Králové. Bytová jednotka s podlahovou plochou 56,9 m² se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem. 


Interiér disponuje obytnou místností s kuchyňským koutem, ložnicí, šatnou, koupelnou s toaletou a chodbou. Z obytné místnosti je přístup na terasu o velkorysé velikosti 42,5 m². Dále k bytu náleží komora na patře o velikosti 3,6 m² a garážové parkovací stání. Na míru vyrobená kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči vyšší kvality.


Nemovitost se nachází v klidné části města Hradce Králové. Zeleň máte poblíž, zároveň ale nepřicházíte o občanskou vybavenost. V místě je perfektní dopravní dostupnost, poblíž se nachází mateřská i základní škola, obchod s potravinami, dětské hřiště poliklinika a jiné. 


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie a služby, jejich záloha činí 4 000 Kč. Dále je vyžadována odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Pojďte si byt prohlédnout osobně.

07a_orez.png

Bc. Pavel Kapr

realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz