top of page
foto-6.jpg

Labská louka, Hradec Králové

56

2

pokoje

5 390 000 Kč

BYT 2+KK

Zprostředkujeme Vám prodej slunného bytu 2+kk v klidné a velmi oblíbené lokalitě Labská Louka v zástavbě z roku 2008. Jedná se o byt ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem.


Interiér o celkové ploše 55,9  tvoří prostorná chodba s vestavěnou skříní, ložnici a obývací pokoj spojený s plně vybavenou kuchyní. Kuchyně disponuje zabudovanými spotřebiči, včetně el. trouby, sklokeramické desky, myčky, lednice, mikrovlnné trouby a digestoře. Koupelna je vybavena rohovou vanou se zástěnou na sprchování, pračkou a koupelnovým nábytkem.


K bytu náleží také velkorysý balkón o výměře 6,92  s posezením. Další výhodou bytu je zděný sklep v 1. nadzemním podlaží a vyhrazené parkovací místo před domem. Náklady na energie jsou velmi nízké. Vzhledem k lokalitě a dispozici se jedná o výbornou investiční příležitost. Aktuálně je byt dlouhodobě pronajímán a nabízí se možnost byt odkoupit s kvalitním stávajícím nájemcem.


Nemovitost se nachází v oblíbené a poklidné městské části Třebeš. V okolí je výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost. V blízkosti se nachází mimo jiné OC Futurum, mateřská škola, základní škola, sportovní středisko, restaurace Duran, ale také báječná místa k relaxaci v přírodě.


Doporučujeme osobní prohlídku. Financování nemovitosti zajistíme.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page