
Labská kotlina, Hradec Králové
52
2
m²
pokoje
PRONAJATO
BYT 2+KK
Zprostředkujeme vám pronájem bytu 2+kk s balkonem v ulici Labská louka, Hradec Králové. Jedná se o byt o ploše 52 m² ve třetím nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem.
Interiér bytu tvoří vstupní chodba, kuchyň s obývacím pokojem, ložnice, koupelna a samostatná toaleta. Z obývacího pokoje je přístupný prostorný balkon o výměře 6 m².
Byt je nabízen včetně vybavení tak, jak jej vidíte na fotografiích.
Bytový dům byl vystavěn v roce 2007. Nemovitost se nachází v oblíbené a poklidné městské části Třebeš, ulice Labská louka. V okolí je výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost. V blízkosti se nachází obchodní centrum Futurum, mateřská školka, základní škola, sportovní středisko, restaurace Duran, ale také báječná místa k relaxaci v přírodě.
Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez měsíčních nákladů na energie a služby, které činní cca 3 000 Kč.
Doporučujeme osobní prohlídku.
