top of page
FOTO-13.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3

Kubelíkova, Hradec Králové

54

2

pokoje

18 000 Kč

BYT 2+KK

Nabízíme vám k pronájmu zcela nový moderní byt 2+kk s terasou v Rezidenci Alessandria v Hradci Králové na Slezském Předměstí.

 

Jedná se o bezbariérový byt s celkovou plochou 54,37 m² v 7. nadzemním podlaží novostavby s výtahem zkolaudované v roce 2022. Při výstavbě byl kladen důraz na kvalitu materiálů, nadstandard a komfort.

 

Interiér tvoří vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s šatnou, koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Z obývacího pokoje je přístupný velkorysý slunný balkon o výměře 10,65 m² s orientací na jihozápad a výhledem na Bílou věž. Kuchyňská linka na míru disponuje vestavěnými spotřebiči. Standard bytu dále tvoří keramická dlažba v koupelně a plovoucí podlaha ve zbylých místnostech, externí žaluzie, rekuperace vzduchu, podlahové topení v koupelně a domovní videotelefon. Součástí nabídky je také prostorný sklep a parkovací stání.

 

Nemovitost je výhodně situovaná, a to především díky své blízkosti k přírodě a zároveň dobré poloze vzhledem k dostupnosti do centra města. V místě je perfektní dopravní dostupnost, pouze pár kroků od domu je vzdálena zastávka MHD a plná občanská vybavenost, funguje zde například zdravotní středisko, školy, obchody nebo restaurace.

 

Cena je uvedena bez nákladů na energie a služby, které činí cca 3.500 Kč měsíčně. Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.

 

Nemovitostí vás rádi provedeme.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page