Byt 2+kk s balkonem

Zprostředkujeme vám pronájem bytu 2+kk v ulici Kejzlarova, Hradec Králové. Jedná se o bytovou jednotku ve 4. nadzemním podlaží novostavby z roku 2016. 

Interiér bytu o podlahové ploše 43,5 m² tvoří vstupní chodba, kuchyň s obývacím pokojem, ložnice a koupelna s toaletou. K bytu náleží také prostorný balkon o výměře 11 m² orientovaný na jih. Balkon je přístupný jak z obývacího pokoje, tak z ložnice. Kuchyňská linka je plně vybavena. Byt je až na pohovku, balkonové posezení, slunečník a židle v obývacím pokoji nabízen včetně vybavení, které vidíte na fotografiích.

Nemovitost je situovaná ve velmi vyhledávané lokalitě Nový Hradec Králové. V místě je veškerá občanská vybavenost a perfektní dopravní dostupnost. V docházkové vzdálenosti se nachází například dětské hřiště, škola, školka nebo OC Futurum, kde jsou bistra i supermarket. Rychlé spojení do centra města umožňují autobusy, které jezdí pravidelně každých 10 minut. Zastávka je vzdálena 200 metrů.

Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie a služby, které činí cca 2.500 Kč měsíčně.

Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Byt je k dispozici od 1.8.2020. 

Cena
14 000 Kč / měsíc

Bc. Pavel Kapr

Realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz