Zrekonstruovaný 2+kk

Zprostředkujeme Vám prodej kompletně zrekonstruovaného bytu 2+kk v ulici Durychova, Hradec Králové. Jedná se o byt o celkové podlahové ploše 47 m² umístěný v 6. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem.

Interiér bytu tvoří vstupní chodba, kuchyň s obývacím pokojem, ložnice, koupelna s vanou a toaletou. Dále je k dispozici praktická komora. Pro lepší orientaci přiložen půdorys. Kuchyň je vybavena novou kuchyňskou linkou s kombinovaných sporákem. V roce 2020 byla dokončena kompletní nákladná rekonstrukce ve vysokém standardu.  V ložnici je položen koberec, v koupelně keramická dlažba a v ostatních místnostech kvalitní vinylová podlaha. Koupelna je vybavena nadstandardní sanitou a bateriemi. Zateplení a plášť bytového domu byl revitalizován v roce 2015. Součástí nabídky je také sklepní kóje v suterénu. Možnost bezplatného parkování před domem.

Nemovitost se nachází v rozsáhlém bytovém komplexu v jižní části města Hradce Králové - na Moravském Předměstí. Lokalita nabízí jak rozsáhlou občanskou vybavenost, tak zázemí se vzrostlou zelení. V docházkové vzdálenosti se nachází park, cyklostezky nebo sportoviště. V místě je perfektní dopravní dostupnost, v blízkosti se nachází zastávka MHD.

Rádi vás nemovitostí provedeme na osobní prohlídce.

REZERVOVÁNO

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz