pronajem-byt-2-kk-bratri-capku-hradec-kralove-foto-18-9ed0c8-2.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3

Bratří Čapků, Hradec Králové

56

2

pokoje

13 000 Kč

BYT 2+KK

Nabízíme k pronájmu byt 2+kk v ulici Bratří Čapků, Hradec Králové. Jedná se o zrekonstruovaný byt ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu.

 

Interiér o celkové ploše 56,65 m² tvoří předsíň, kuchyň s obývacím pokojem, ložnice, koupelna s vanou a samostatná toaleta. Kuchyňská linka na míru disponuje kvalitními vestavěnými spotřebiči. Ložnice nabízí praktické spací patro, pod kterým je umístěna šatna s vestavěnými regály. V koupelně je položena dlažba a v ostatních místnostech plovoucí podlaha. Teplo je zajištěno podlahovým vytápěním. V celém bytě je rozveden internet prostřednictvím WiFi. Byt je nabízený včetně vybavení tak, jak jej vidíte na fotografiích.


Možnost využití zahrady s posezením ve vnitrobloku.


Nemovitost se nachází ve skvělé lokalitě. V blízkém okolí se nachází veškerá občanská vybavenost - pošta, základní a mateřská škola, supermarket a další. Byt se nachází v těsné blízkosti Šimkových sadů. V místě je perfektní dopravní dostupnost, zastávka MHD je vzdálena pouhých 100m.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie a služby, které činí cca 3.500 Kč měsíčně. Byt je k dispozici ihned.


Doporučujeme osobní prohlídku.

01 2.jpg

Bc. Pavel Kapr

realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz