top of page
foto-21.jpg

Antonína Petrofa, Hradec Králové

50

2

pokoje

15 500 Kč

BYT 2+KK

Zprostředkujeme vám pronájem světlého bytu 2+kk v ulici Antonína Petrofa v Hradci Králové. Jedná se o bytovou jednotku o podlahové ploše 50,7 m2 nacházející se v 1. nadzemním podlaží novostavby s výtahem zkolaudované v roce 2022.


Interiér tvoří vstupní chodba, obytná místnost s kuchyňským koutem, ložnice a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Z obou pokojů je přístupný prostorný balkon o velikosti 5,34 m2. Truhlářem na míru vyrobená kuchyňská linka disponuje kvalitními vestavěnými spotřebiči. Standard bytu dále tvoří dlažba v koupelně a plovoucí podlaha v ostatních místnostech, externí žaluzie a vestavěné úložné prostory. Byt je nabízen včetně vybavení tak, jak jej vidíte na fotografiích. Součástí nabídky je také komora mimo byt na patře a venkovní parkovací stání před domem.


Nemovitost se nachází ve velmi žádané lokalitě městské části Nový Hradec Králové. V okolí je výborná občanská vybavenost a perfektní dopravní dostupnost. V blízkosti se nachází obchodní centrum Futurum, supermarkety, mateřská a základní škola, sportovní středisko, cyklostezky, ale také báječná místa k relaxaci v přírodě, například pýcha Hradce Králové – městské lesy Hradec Králové.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši dvou plných měsíčních nájmů. Cena nájemného je uvedena bez měsíčních nákladů na služby a energie, které činní cca 2.900 Kč. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výše jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Doporučujeme osobní prohlídku.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

bottom of page