byty-2-kk-antonina-petrofa-2116-16-hradec-kralove-novy-hradec-kralove-foto-6-3eb4ef-2.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3

Antonína Petrofa, Hradec Králové

15 000 Kč

57

2

5

pokoje

m² balkon

BYT 2+KK

Nabízíme vám k pronájmu světlý byt 2+kk s balkonem v nově dokončené etapě rezidenčního projektu Na Plachtě, ulice Antonína Petrofa, Hradec Králové.


Jedná se o byt ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem. Interiér o celkové ploše 57 m² tvoří vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta a komora. Z obou obytných místností je přístupný prostorný slunný balkon o výměře 5 m2. Nová kuchyňská linka vytvořená na míru disponuje kvalitními vestavěnými spotřebiči. Součástí nabídky je také sklep a vlastní garážové i venkovní parkovací stání.


Celý dům byl vystavěn ve velmi vysokém standardu. Nemovitost byla právě dokončena, nový nájemce bude první, kdo v bytě bude bydlet.


Nemovitost se nachází v oblíbené a poklidné městské části Nový Hradec Králové. V okolí je výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost. V blízkosti se nachází obchodní centrum Futurum, sportovní středisko, cyklostezky, ale také báječná místa k relaxaci v přírodě, například přírodní památka Na Plachtě.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez měsíčních nákladů na služby, které činní cca 2 500 Kč. Elektřinu si nájemce přepisuje na sebe. 
Doporučujeme osobní prohlídku.

07a_orez.png

Bc. Pavel Kapr

realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz