pronajem-byt-2-kk-velke-namesti-hradec-k
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

Velké náměstí, Hradec Králové

90

2

pokoj

PRONAJATO

BYT 2+KK

Zprostředkujeme Vám pronájem tohoto výjimečného střešního bytu, který je umístěn v samém srdci historického centra Hradce Králové, na Velkém náměstí.

 

Tento luxusní byt o celkové podlahové ploše 90,33 m² prošel kompletní velmi nákladnou rekonstrukcí. Jeho dispozici tvoří prostorná vstupní chodba, ložnice, prosvětlený obrovský obývací pokoj, který je spojený s kuchyňským koutem a jídelnou. V zákoutí tohoto pokoje je k dispozici drobná pracovna a malý otevřený pokoj. Dispozici dále tvoří koupelna, samostatné WC a technická místnost. 


Při rekonstrukci byly použity velmi kvalitní a moderní materiály. Kladl se důraz na zateplení střechy a designové prvky. Byt je nabízen včetně vybavení. Kuchyňský kout disponuje elektronickými pojezdy, vysokou řadou spotřebičů Elektrolux, indukční deskou a výsuvným nerezovým odsavačem par Faber. V koupelně je umístěna sprchová vana, vyhřívaná podlaha a bezdotykové osvětlení. Světla v celém bytě byla vytvořena také individuálně a to formou nerezového tubusu s led žárovkami. Interiérové dveře jsou lakované do barvy champagne, aby ladily s celkovým výrazem bytu. 


V okolí je plná občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů. Cena je uvedená bez nákladů na energie, které činí cca 3.500,-Kč. 


Doporučujeme osobní prohlídku.

01 2.jpg

Bc. Pavel Kapr

realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz