pronajem-byt-2-kk-velke-namesti-hradec-k

Velké náměstí, Hradec Králové

90

2

pokoj

16 500 Kč

BYT 2+KK

Zprostředkujeme Vám pronájem tohoto výjimečného střešního bytu, který je umístěn v samém srdci historického centra Hradce Králové, na Velkém náměstí.

 

Tento luxusní byt o celkové podlahové ploše 90,33 m² prošel kompletní velmi nákladnou rekonstrukcí. Jeho dispozici tvoří prostorná vstupní chodba, ložnice, prosvětlený obrovský obývací pokoj, který je spojený s kuchyňským koutem a jídelnou. V zákoutí tohoto pokoje je k dispozici drobná pracovna a malý otevřený pokoj. Dispozici dále tvoří koupelna, samostatné WC a technická místnost. 


Při rekonstrukci byly použity velmi kvalitní a moderní materiály. Kladl se důraz na zateplení střechy a designové prvky. Byt je nabízen včetně vybavení. Kuchyňský kout disponuje elektronickými pojezdy, vysokou řadou spotřebičů Elektrolux, indukční deskou a výsuvným nerezovým odsavačem par Faber. V koupelně je umístěna sprchová vana, vyhřívaná podlaha a bezdotykové osvětlení. Světla v celém bytě byla vytvořena také individuálně a to formou nerezového tubusu s led žárovkami. Interiérové dveře jsou lakované do barvy champagne, aby ladily s celkovým výrazem bytu. 


V okolí je plná občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů. Cena je uvedená bez nákladů na energie, které činí cca 3.500,-Kč. 


Doporučujeme osobní prohlídku.

Bc. Pavel Kapr

realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz