pronajem-byt-2-kk-s-balkonem-a-garazovym-parkovacim-stanim-antonina-petrofa-2113-10-hradec
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3

Antonína Petrofa, Hradec Králové

57

2

pokoje

15 500 Kč

BYT 2+KK

Zprostředkujeme vám pronájem světlého bytu, který se nachází v novostavbě Na Plachtě v ulici Antonína Petrofa, Hradec Králové.

 

Jedná se o byt s dispozicí 2+kk o celkové podlahové ploše 57,40m², který se nachází ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem. Součástí pronájmu je slunný balkon s plochou 5,40 m², který je přístupný z ložnice a obytného pokoje. 


Byt disponuje útulnou ložnicí, koupelnou, samostatnou toaletou a komoru v bytě. V hlavní místnosti je kuchyňská linka s kvalitními vestavnými spotřebiči vyšší kvality a dostatkem pracovní plochy, která je osvětlená LED světlem. Vybavení bytu bude zahrnovat i vnitřní žaluzie, garnýže a sprchová zástěna. Součástí nabídky je i parkovací stání pro jeden osobní automobil přímo v suterénu domu a sklepní kóje umístěná na patře.


Dům se nachází v blízkosti Královéhradeckých lesů, které nabízejí odpočinkové a sportovní vyžití pro celou rodinu. V blízkosti je dále mateřská škola, základní škola, obchodní centrum Futurum, zdravotní středisko a další občanská vybavenost.


Cena je uvedena bez nákladů na energie, které činí cca 3.000 Kč. Majitelé požadují kauci ve výši 2 plných měsíčních nájmů. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.

 

Bytem vás rádi provedeme na osobní prohlídce.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz