Byt 2+kk, U Kampusu

Zprostředkujeme vám prodej designového bytu 2+kk o podlahové ploše 30, 4 m², který se nachází v 5. nadzemním podlaží ve zcela nově zrekonstruovaném projektu "U Kampusu".


Bytový dům se nachází ve velmi žádané lokalitě v ul. Hradecká. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Pěšky je to 5 min na Velké náměstí a stejně daleko je vzdálena Fakultní nemocnice HK. Univerzita Hradec Králové je pouze přes silnici. Zastávka MHD je vzdálena 100 m. Přímo v přízemí domu se také buduje studentské bistro s kavárnou, což určitě atraktivitu domu zvyšuje.


Kuchyň s obývacím pokojem disponuje zcela novou kuchyňskou linkou s lednicí, varnou deskou, pračkou, mikrovlnou troubou, pohovkou a jídelním stolem s židlemi. Ložnice je rovněž zcela vybavená. Dále je v bytě nová koupelna ve vyšším standardu. Byt je pronajímán včetně kompletního vybavení potřebného k běžnému životu, jako jsou příbory, nádobí, povlečení, žehlička včetně žehlícího prkna, mop atd. Zkrátka jen přijít, vybalit tašku a bydlet.


Okna bytu jsou od firmy VEKRA, plastová s trojsklem, která zaručují eliminaci hluku. Byt je také osazen bezpečnostními dveřmi třídy A pro ideální pocit bezpečí. Jedná se o zajímavou investiční příležitost. Nájemné se v tomto domě pohybuje okolo 10.000,- až 12.000,- měsíčně bez nákladů na energie a služby. Případného nájemce jsme schopni vyhledat.


Doporučujeme osobní prohlídku. Financování nemovitosti zajistíme.


Cena
2 600 000 Kč

Bc. Pavel Kapr

Realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz