pronajem-byty-2-kk-ulice-prazska-trida-h
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

Pražská třída, Hradec Králové

48

2

5

pokoj

PRONAJATO

m² balkon

BYT 1+KK

Nabízíme vám pronájem jedinečného bytu 2+kk v novém projektu Cihlovka, který je situován na Pražské třídě v Kuklenách, městské části Hradce Králové.

 

Jedná se o unikátní projekt nízkoenergetického moderního rezidenčního bydlení, který šetří nejen přírodu, ale i peněženku. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží bytového domu s výtahem.

 

Interiér o celkové podlahové ploše 48,5 m² tvoří vstupní chodba, obytný pokoj s kuchyňským koutem, ložnice a koupelna s walk-in sprchovým koutem a toaletou. Z obytného prostoru je přístupný prostorný balkon o výměře 4,8 m² orientovaný do klidného vnitrobloku. Jednotka je vybavená novou kuchyňskou linkou na míru s vestavěnými spotřebiči. K bytu přísluší sklep o výměře 3,18 m² v suterénu.


Pro výstavbu byly použity materiály s vysokým standardem od předních dodavatelů. Koupelna je vybavená zařízením od německé firmy GROHE a švýcarské značky Geberit. Byt je vybaven podlahovým teplovodním topením a šetřiči vody. Ohřev vody zajišťují fotovoltaické panely umístěné na střeše domu. K bytu přísluší venkovní parkovací stání v uzavřeném vnitrobloku.


Vzhledem k použitým technologiím, jako například solární panely na střeše domu, jsou provozní měsíční náklady na byt maximálně úsporné.


Lokalita nabízí skvělou dostupnost do centra města, výbornou občanskou vybavenost (pošta, lékař, sportovní areál, škola, školka, obchody, restaurace) a dopravní obslužnost v místě (MHD, vlak). 


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie a služby, které činí cca 1.800 Kč měsíčně.


Rádi Vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce.

Barbora Knotková

realitní asistentka

+420 774 233 801

knotkova@svobodapartneri.cz