Byt 2+kk, U Kampusu

Zprostředkujeme vám pronájem bytu 2+kk o podlahové ploše 30,4m², který se nachází ve 3. nadzemním podlaží ve zcela nově zrekonstruovaném projektu "U Kampusu". Bytový dům se nachází ve velmi žádané lokalitě v ul. Hradecká.

V okolí je veškerá občanská vybavenost. Pěšky je to 5 min na Velké náměstí a stejně daleko je vzdálena Fakultní nemocnice HK. Univerzita Hradec Králové je pouze přes silnici. Zastávka MHD je vzdálena 100 m. Přímo v přízemí domu se také buduje studentské bistro s kavárnou, což určitě atraktivitu domu zvyšuje. 

Byt má v základním vybavení zcela novou kuchyňskou linku s lednicí, varnou deskou, odsavačem par a mikrovlnou troubou. Dále je v bytě zcela nová koupelna ve vyšším standardu, stůl s barovou židlí, obývací stěna, postel a šatní skříň. Okna bytu jsou od firmy VEKRA, plastová s trojsklem, která zaručují eliminaci hluku. Byt je také osazen bezpečnostními dveřmi třídy A pro ideální pocit bezpečí.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie, které činní cca 2.500,-Kč.

Doporučujeme osobní prohlídku.

Cena
10 500 Kč / měsíc

Bc. Pavel Kapr

Realitní makléř
+420 603 402 899
kapr@svobodapartneri.cz