pronajem-byt-2-kk-s-balkonem-antonina-petrofa-2117-18-hradec-kralove-novy-hradec-kralove-f
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

Antonína Petrofa, Hradec Králové

50

2

pokoj

PRONAJATO

BYT 2+KK

Zprostředkujeme vám pronájem prostorného bytu 2+kk v ulici Antonína Petrofa v Hradci Králové. Jedná se o bytovou jednotku o podlahové ploše 50,70 m² nacházející se ve 2. nadzemním podlaží novostavby s výtahem zkolaudované v roce 2022.


Interiér disponuje obytnou místnostností s kuchyňským koutem, ložnicí, koupelnou s vanou a toaletou a komorou v bytě přístupnou z chodby. Truhlářem na míru vyrobená kuchyňská linka disponuje vestavěnými spotřebiči značky Electrolux a Beko. K bytu náleží prostorný slunný balkon přístupný z ložnice i z obývacího pokoje. Standard bytu dále tvoří dlažba v koupelně a plovoucí podlaha v ostatních místnostech. Součástí nabídky je také komora mimo byt na patře a venkovní parkovací stání.


Nemovitost se nachází ve velmi žádané lokalitě městské části Nový Hradec Králové. V okolí je výborná občanská vybavenost a perfektní dopravní dostupnost. V blízkosti se nachází OC Futurum, supermarkety, mateřská a základní škola, sportovní středisko, cyklostezky, ale také báječná místa k relaxaci v přírodě, například pýcha Hradce Králové – městské lesy Hradec Králové.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši dvou plných měsíčních nájmů. Cena nájemného je uvedena bez měsíčních nákladů na služby a energie, které činní cca 2 800 Kč. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výše jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Doporučujeme osobní prohlídku.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz