pronajem-byt-2-kk-303-m2-hradecka-hradec
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

Hradecká, Hradec Králové

30

2

pokoje

10 000 Kč

BYT 2+KK

Zprostředkujeme vám pronájem bytu 2+kk o podlahové ploše 30,3 m², který se nachází v 3. nadzemním podlaží ve zcela nově zrekonstruovaném projektu "U Kampusu".

 

Bytový dům se nachází ve velmi žádané lokalitě v ul. Hradecká. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Pěšky je to 5 min na Velké náměstí a stejně daleko je vzdálena Fakultní nemocnice HK. Univerzita Hradec Králové je pouze přes silnici. Zastávka MHD je vzdálena 100 m. Přímo v přízemí domu se také buduje studentské bistro s kavárnou, což určitě atraktivitu domu zvyšuje. 


Kuchyň je vybavena zcela novou kuchyňskou linkou, která je vybavena, mimo jiné, pračkou a vestavěnou troubou. Dále je v bytě nová koupelna ve vyšším standardu. Okna bytu jsou od firmy VEKRA, plastová s trojsklem, která zaručují eliminaci hluku. Byt je také osazen bezpečnostními dveřmi třídy A pro ideální pocit bezpečí.

 

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Nájemné je uvedeno bez nákladů na energie, které činí cca 3.000 Kč. Provize realitní kanceláři činí jeden nájem + 21 % DPH.


Doporučujeme osobní prohlídku.

11a_orez.png

Barbora Knotková

realitní asistentka

+420 774 233 801

knotkova@svobodapartneri.cz