top of page
foto-004.jpg

Pospíšilova, Hradec Králové

15 500 Kč

54

2

2

pokoje

m² lodžie

BYT 2+1

Nabízíme Vám pronájem luxusního bytu 2+1 v ulici Pospíšilova, Hradec Králové. Bytová jednotka se nachází ve 2. NP cihlového domu s novým výtahem. Dispozici o výměře 54 m² tvoří vstupní chodba, kuchyň s obývacím pokojem, ložnice, komora, koupelna, oddělená toaleta a lodžie o výměře 2,6 m². Pro lepší orientaci přiložen půdorys.


Celý byt prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí. Návrh i realizaci interiéru provádělo designové studio. Byl kladen důraz na kvalitní materiály a jejich kvalitní provedení. V chodbě je umístěna vestavěná skříň. Kuchyň disponuje spotřebiči vysoké řady. Veškerý nábytek byl vytvořen na míru. Interiér nabírá moderního vzhledu mimo jiné díky dekorační betonové stěrce na stěnách. Na toaletě je nainstalována bidetová sprška. Součástí vybavení bytu je také pračka. Díky skleněnému průzoru do druhého pokoje disponuje koupelna přirozeným světlem. Jednotka disponuje bezpečnostními vchodovými dveřmi. Na všech oknech jsou nainstalované elektricky ovládané předokenní žaluzie. Byt má kabelovou přípojku internetu.


Byt je nabízen včetně vybavení tak, jak jej vidíte na fotografiích. Součástí nabídky je také sklepní kóje v suterénu. Možnost bezplatného parkování u domu.


Majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie, které činí cca 3.000 Kč. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výše jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Rádi vám tento krásný byt ukážeme na osobní prohlídce.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page