pronajem-byt-2-1-palachova-1103-8-hradec-kralove-novy-hradec-kralove-foto-49-8a2862-2.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3

Palachova, Hradec Králové

66

2

pokoje

11 500 Kč

BYT 2+1

Nabízíme vám k pronájmu byt 2+1 s balkonem v panelovém domě s výtahem v ulici Palachova, Hradec Králové. Bytová jednotka v původním udržovaném stavu se nachází ve 2. nadzemním podlaží. 


Interiér o podlahové ploše 66 m² tvoří vstupní chodba, ložnice, obývací pokoj, kuchyň s jídelním koutem, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a komora. Byt je nabízen včetně vybavení tak, jak jej vidíte na fotografiích. Součástí nájmu je také sklepní kóje umístěná v suterénu domu. Možnost bezplatného parkování na parkovišti před domem. 


Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost, v bezprostřední blízkosti je situován supermarket Albert a dále zde funguje mateřská a základní škola, dětské hřiště či posilovna. V místě je perfektní dopravní dostupnost. Zastávka MHD je vzdálena pár kroků od domu. 


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie a služby, které činí cca 3.500 Kč. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH. 


Doporučujeme osobní prohlídku bytu.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz