top of page
foto-006.jpg

Nerudova, Hradec Králové

55

2

pokoje

17 500 Kč

BYT 2+1

Nabízíme vám k pronájmu světlý byt 2+1 o velikosti 55 m2 v ulici Nerudova v Hradci Králové.

 

Jedná se o byt ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu. Interiér je po kompletní nákladné rekonstrukci, která byla dokončena v roce 2024. Dispozici tvoří prostorná předsíň, obývací pokoj, kuchyň, ložnice, koupelna s toaletou, technická místnost a šatna. Na míru vyrobená kuchyňská linka je vybavena novými vestavěnými spotřebiči. V kuchyni je prostor pro vytvoření jídelního koutu. Z kuchyně je krásný výhled na Bílou věž.

 

Standard bytu dále tvoří praktická vestavěná šatní skříň v předsíni, kvalitní vinylová podlaha v kombinaci s keramickou dlažbou, bezpečnostní dveře. K dispozici je v případě zájmu postel včetně matrace, pohovka a pračka. K bytu náleží také velkorysý sklep v suterénu domu. Parkovat lze před domem za poplatek.


V místě je výborná dopravní dostupnost, zastávka MHD je situována pár kroků od nemovitosti. V okolí domu je plná občanská vybavenost - v docházkové vzdálenosti se nachází hlavní vlakové či autobusové nádraží, obchodní centrum Aupark, Sukovy sady, škola nebo také poliklinika.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů. Cena nájemného je uvedena bez měsíčních nákladů na energie a služby, které činí cca 3.000 Kč. Elektřina bude přepsána na nového nájemníka, její předpokládaná výše zálohy je 1.000 Kč. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Doporučujeme osobní prohlídku.

11a_orez.png

Bc. Barbora Knotková

realitní asistentka

+420 774 233 801

knotkova@svobodapartneri.cz

bottom of page