pronajem-byty-2-1-m2-hradec-kralove-foto-9-bb9e02-2.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

Labská kotlina, Hradec Králové

55

2

pokoje

13 500 Kč

BYT 2+1

Nabízíme vám k pronájmu byt o dispozici 2+1 v ulici Labská kotlina v Hradci Králové. Jednotka o podlahové ploše 55,6 m² se nachází ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu.


Interiér tvoří obytná místnost, kuchyň, ložnice a koupelna s vanou a toaletou a chodba. Přilehlý balkon je přístupný z hlavní obytné místnosti. Standard bytu tvoří na míru vyrobená kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, praktická šatní skříň, úložné prostory v bytě. Dále také dřevěná okna v celém bytě, renovovaná parketová podlaha a keramická dlažba na chodbě a v koupelně. Parkování je možné na parkovišti před domem.


Lokalita Labské kotliny nabízí plnou občanskou vybavenost a perfektní dopravní dostupnost. V docházkové vzdálenosti se nachází fakultní nemocnice, historické centrum Hradce Králové, obchody s potravinami, zastávka MHD, parky a jiné. 


Cena nájemného je uvedena bez záloh na energie a služby, jejich záloha činí cca 4.000 Kč. Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 %.


Doporučujeme osobní prohlídku.

11a_orez.png

Barbora Knotková

realitní asistentka

+420 774 233 801

knotkova@svobodapartneri.cz