Byt 2+1 s balkonem

Zprostředkujeme vám pronájem bytu 2+1 v ulici Jungmannova, Hradec Králové. Jedná se o byt ve 2. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem. Interiér o celkové ploše 67 m² tvoří vstupní chodba, kuchyň se spíží, obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou a samostatná toaleta. K bytu náleží také balkon o výměře 3 m² přístupný z ložnice. Kuchyň je vybavena novou kuchyňskou linkou, novým kombinovaným sporákem a digestoří. V celém bytě byla instalována nová stropní svítidla a byl položen nový koberec jednotné barvy. V chodbě je umístěna praktická policová vestavěná skříň.

Součástí nabídky je také sklepní kóje v suterénu. Lze využívat kolárnu v domě. Možnost bezplatného parkování v okolí domu.

Nemovitost se nachází v městské části Pražské Předměstí, vyhledávané lokalitě Hradce Králové. Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost. V docházkové vzdálenosti se nachází například nemocnice, lékárna, základní i mateřská škola, obchod s potravinami, restaurace, dětské hřiště a další. V místě je perfektní dopravní dostupnost, zastávka MHD je vzdálena 300 m.

Majitelé požadují vratnou kauci ve výši 12.500 Kč. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie a služby, které činí cca 2.000 Kč měsíčně při obsazenosti jenou osobou. Elektřinu, plyn a internet si zajistí nájemce sám. Byt je k dispozici od 1.12.2020.

Doporučujeme osobní prohlídku.

Cena
10 500 Kč / měsíc

Bc. Pavel Kapr

Realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz