top of page
prodej-byt-2-1-durychova-1386-16-hradec-kralove-novy-hradec-kralove-foto-23-e00fc3-2.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3

Durychova, Hradec Králové

83

2

pokoje

4 800 000 Kč

BYT 2+1

Nabízíme vám ke koupi byt s praktickou dispozicí 2+1 po právě dokončené kompletní rekonstrukci ve vysokém standardu.

 

Jedná se o byt o celkové podlahové ploše 83 m² umístěný v 1. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem v ulici Durychova, Hradec Králové.


Interiér bytu tvoří vstupní chodba, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a oddělenou toaletou. Z ložnice je přístupný balkon orientovaný na jihovýchod a z obývacího pokoje je přístupný balkon orientovaný na severozápad. Pro lepší orientaci přiložen půdorys. 


Kuchyň je vybavena novou kuchyňskou linkou na míru, která disponuje vestavěnými spotřebiči vyšší třídy. Koupelna je vybavena sprchovým koutem s ruční i hlavovou sprchou, nadstandardní sanitou a bateriemi. Standard bytu dále tvoří sádrokartonové podhledy, nepřímé osvětlení, bezfalcové interiérové dveře a digitální dveřní kukátko s LCD obrazovkou a s funkcí zvonku. Dokonalý vzhled interiéru doplňují originální skleněné dotykové vypínače. V obytných pokojích je položena laminátová podlaha a ve zbylých místnostech keramická dlažba.


Součástí nabídky je také sklepní kóje v suterénu. Možnost bezplatného parkování před domem.


Nemovitost se nachází v rozsáhlém bytovém komplexu v jižní části města Hradce Králové – na Moravském Předměstí. Lokalita nabízí jak rozsáhlou občanskou vybavenost, tak zázemí se vzrostlou zelení. V docházkové vzdálenosti se nachází park, cyklostezky nebo sportoviště. V místě je perfektní dopravní dostupnost, v blízkosti se nachází zastávka MHD.


Rádi vás nemovitostí provedeme na osobní prohlídce. Financování vám pomůžeme vyřešit.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page